Brigády

Milé děti, drazí rodiče,

v sobotu dne 4. 7. 2015 přibližně od 9.00 bude probíhat stavba tábora. Jedná se především o sestavení stanů z rozebíratelných částí bez použití hřebíků a další potřebnou práci. Doporučujeme vám vzít si gumovou palici a nějaký oběd (buřty,..). Pití zajištěno! (pivko, šťáva) Prosíme, můžete-li přijet přijeďte.

NEZAPOMEŇTE! Účast na této táborové brigádě vám přinese slevu 300 Kč, která bude vyplacena před zahájením tábora nebo můžete zaplatit o to méně.

Dále v sobotu dne 22. 8. 2015 přibližně od 10.00 proběhne bourání tábora. Budeme vám za účast velmi vděčni. S sebou gumové palice a dobrou náladu. Pro rodiče bude připraveno pivko, káva a možná se najde i nějaký řízeček. ;)

Přejeme krásnou dovolenou a dětem hezké prázdniny!

Veškeré dotazy vám zodpoví Jirka Procházka … 737 737 584

Tomáš Procházka

Tomáš Procházka

student Technické univerzity v Liberci obor IT
„Na táboře jsem vyrůstal. Rodiče mě už od mých necelých dvou let každoročně brali na toto tábořiště, kde se v úplných začátcích na několik dní sešlo pět rodin s dětmi a užívali si společné dovolené. Postupem času se rozrůstal počet zájemců a založil se letní dětský tábor. Nyní už se zde několik let po celé prázdniny střídají 3 turnusy (oddíly) a jsem rám, že mohu být téměř v čele jednoho z nich. Práce s dětmi, vymýšlení her a následně vidět, jak si vaši hru děti rádi užívají, mě motivuje k dalším nápadům. Jsem rád, že skrze hry mohu dnešní děti naučit věcem, které za mého dětství byli samozřejmostí.“
Tomáš Procházka

Latest posts by Tomáš Procházka (see all)

Kategorie: Akce | Tags: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat