Category Archives: Akce

AVENGERS – LT 2020

Dne napsal 0 komentářů

avengers_intro

Ahoj táborníci a rodičové,

pokud nám nezakáží tábořit, chystáme pro vás i letos zbrusu nové téma s názvem Avengers. Nebude se však jednat pouze o hrdiny, které znáte z kin a televizí. Proto zbystřete, neboť pro vás máme malý úkol. Každý táborník má jedinečnou příležitost vymyslet si vlastního Marvelovského hrdinu, který se při velké inspiraci musí lišit alespoň jménem, oblekem a schopnostmi. Na táboře budeme vaše schopnosti zdokonalovat, protože kdyby za korona virus mohl některý ze záporných hrdinů, musíme být připraveni. Těšíme se na vaše nasazení, nápady a odhodlanost zachránit svět!

Tábor se koná v termínu 16. 8. až 29. 8. 2020 a je JIŽ PLNĚ OBSAZEN (cca od února)

Příjezd dětí očekáváme v neděli cca v 10:00, v sobotu na konci tábora si své ratolesti můžete vyzvednout od 10:00, případně budeme moc rádi za Vaši pomoc při bourání tábora.

Aktuální informace sledujte na našich FB stránkách https://www.facebook.com/tomspacirek, rodiče zúčastněných dětí jsou průběžně informováni Jirkou (organizátorem tábora, tel. 737 737 584) především skrze email (uvedený v přihlášce dítěte).

Za oddíl vás všechny zdraví Tomáš P.

Kategorie: Akce

Čáry a kouzla nám nejsou cizí

Ahoj přátelé, kamarádi, rodiče a děti,

full_camp_red

 

pravidelně pro vás pořádáme Letní dětský tábor a v roce 2019 na vás budou čekat Bradavice. Známá škola čar a kouzel, kterou v Evropě proslavil především Harry Potter. Záhady kolem školy se dějí stále a legrace s dobrodružstvím nejsou výjimkou. Přijímáme žáky do svých lavic, seznámíme vás s výukou, jenž na mudlovských školách nepoznáte. Naši lektoři už si na vás chystají své hůlky a každý z nich stojí o to naučit každého svým překvapivým dovednostem. Neváhej ani ty, kdo se bojíš, protože nikdy nevíš co vše v sobě máš. Zvládneš sebrat všechnu svou odvahu a všem to natřít? =D

Pojeďte s námi na tábor od 11. srpna do 24. srpna.

Pro bližší a přesnější informace volejte 737 737 584 hlavního vedoucího Jirku Procházku nebo mu napište na jirkaprochazka@centrum.cz

Přeji krásný den a těším se na vás tak jako i celý náš oddíl

Tomáš

Kategorie: Akce

Bitva 4 generálů 2016

Náš oddíl ŠPACÍREK se letos zúčastnil „Bitvy 4 generálů“, která se konala 29 – 30.4 v Kolihovském lese u Sedlčan. Oddíl Špacírek obhajoval modré barvy naší armády. Letos byl poprvé generál modré armády Jirka Šebek.

Pokračovat ve čtení

Kategorie: Akce

Brigády

Milé děti, drazí rodiče,

v sobotu dne 4. 7. 2015 přibližně od 9.00 bude probíhat stavba tábora. Jedná se především o sestavení stanů z rozebíratelných částí bez použití hřebíků a další potřebnou práci. Doporučujeme vám vzít si gumovou palici a nějaký oběd (buřty,..). Pití zajištěno! (pivko, šťáva) Prosíme, můžete-li přijet přijeďte.

NEZAPOMEŇTE! Účast na této táborové brigádě vám přinese slevu 300 Kč, která bude vyplacena před zahájením tábora nebo můžete zaplatit o to méně.

Dále v sobotu dne 22. 8. 2015 přibližně od 10.00 proběhne bourání tábora. Budeme vám za účast velmi vděčni. S sebou gumové palice a dobrou náladu. Pro rodiče bude připraveno pivko, káva a možná se najde i nějaký řízeček. ;)

Přejeme krásnou dovolenou a dětem hezké prázdniny!

Veškeré dotazy vám zodpoví Jirka Procházka … 737 737 584

Kategorie: Akce | Tags: ,

9-22. srpna 2015

Dne napsal 0 komentářů

Dětský letní tábor

Ahoj táborníci!

V roce 2015 nás čeká další prázdninové táboření se spoustou zábavy, her, nalezením nových přátel a získání nových zkušeností. Téma tábora budeme ještě nějakou dobu držet v tajemství, ale nebojte po pár měsících vám všem bude odkryto. =)

Kategorie: Akce

20-22. března 2015

Dne napsal 1 komentář

Výleto-brigádka v Pořešíně

Ahoj kamarádi!

Opět nás čeká krásný víkend v březnu a pojedeme se podívat na chatu v Pořešíně. V plánu je menší údržba chaty (nějaké maličkosti jako vždy). Dále výlet po okolí, oblíbené hry z tábora a večerní posezení s kytarou, zpěvem a dobrou náladou.

Pokračovat ve čtení

Kategorie: Akce
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat