Oddíl

Dne napsal 0 komentářů

Náš turistický oddíl se jmenuje Špacírek a spadá pod Asociaci turistických oddílů mládeže (A-TOM) zaměřené především na turistiku a tábornictví. Jako členové Asociace TOM se stáváme „Tomíky“. Podnikáme tuzemské výpravy a v létě pořádáme dětský tábor.

Název oddílu byl odvozen od turistických pochodů – špacírků.

Jsme parta lidí ze Sedlčan a okolí, kteří rádi tráví společný čas s dětmi ať už konáme nějakou akci v přírodě nebo se některé zúčastníme. Odnášíme si nejrůznější zážitky, které příjemně obohatí životnejen dětem, ale i nám.

Úžasné přírodní krásy Sedlčanska nás lákají k výletům plných dobroružství a romantiky. Hrajeme spousty kolektivních i individuálních her v přírodě, děti se vyřádí a leckdy i sami navrhují už zažité hry.

Nejoblíbenější a nádhernou akcí je pak čtrnáctidenní pobyt na letním dětském táboře u „Jezera balvanů“ v podhradí Vysokého Chlumce, kam jezdíme už od roku 1993 (pod turistickým oddílem Špacírek až od roku 1999).

admin
admin

Latest posts by admin (see all)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat